Stanowiska kasowe to niezbędny element wyposażenia wnętrza wielu sklepów, a przede wszystkim supermarketów. Ze względu na swoją konstrukcję ułatwiają szybkie i sprawne kasowanie towarów przez kasjera oraz ich pakowanie przez klienta. Inwestycja w dobrej jakości, starannie zaprojektowane i wykonane boksy kasowe to inwestycja w wygodę kasowania wybranych przez klienta produktów.

Dostępne są różne typy boksów kasowych, jednak ich cechę wspólną stanowi materiał zastosowany do produkcji. Ze względu na silną eksploatację, kontakt z żywności oraz ryzyko uszkodzenia, boksy kasowe wykonuje się między innymi z malowanej proszkowo blachy stalowej, jednak występują w nich również elementy ze stali kwasoodpornej, a blaty są produkowane z płyty meblowej. Kolorystyka stanowisk jest dowolna i zależna w pełni od Państwa gustu.

W dobrze zaprojektowanym boksie kasowym towary na taśmie przesuwają się szybko i sprawnie, co gwarantuje odpowiedniej mocy silnik przenośnika taśmowego oraz wysokie obciążenie taśmy, które może sięgać do 30 kg na metr. Dla wygody użytkowania i ustawienia w sklepie oferowane przez nas boksy występują w wersji prawej i lewej.

boks kasowy KTD

KTD boks kasowy