Wysokiej jakości chłodnictwo i urządzenia z tym związane to niezbędne elementy wyposażenia każdego sklepu i marketu oferującego produkty żywnościowe, które wymagają niskiej temperatury do zachowania świeżości lub sprzedawane są mrożone. Ten typ urządzeń powinna cechować przede wszystkim niezawodność, co gwarantuje zachowanie właściwej temperatury, dobranej w zależności od typu przechowywanego produktu.

Ponieważ różne produkty wymagają innego typu ułożenia, w naszej ofercie dostępne są cztery typy urządzeń chłodniczych: lady chłodnicze, regały chłodnicze, szafy chłodnicze oraz wyspy mroźnicze. Wszystkie są niezwykle wygodne w użytkowaniu, bardzo trwałe i niezawodne, dlatego można je wykorzystywać przez wiele lat. Zastosowane w nich rozwiązania konstrukcyjne i technologiczne pozwalają na zminimalizowanie nagrzewania urządzenia, utrzymują równomierną temperaturę (nawet do -25 stopni Celsjusza) oraz pozwalają na wygodne sięganie po przechowywane produkty.

Nasze lady chłodnicze to nie tylko skuteczne, równomierne chłodzenie, ale również odpowiednia ekspozycja produktów. Półki w szafach i regałach pozwalają na ułożenie wielu towarów na niewielkiej powierzchni, z kolei lady i wyspy zapewniają miejsce do atrakcyjnej wizualnej prezentacji oraz do przechowywania produktów mięsnych, wędlin, serów ryb i paczkowanych warzyw.

chłodnictwo - lada chłodnicza

lady chłodnicze - Dorado