Właściwie wyposażona przestrzeń magazynowa pozwala na wygodne przechowywanie dużych ilości towarów, swobodny dostęp do nich oraz czytelny układ. Aby osiągnąć ten cel należy sięgnąć po odpowiednie meble magazynowe, dzięki którym zagospodarowanie przestrzeni i rozmieszczenie towarów okaże się bardzo proste.

Profesjonalne wyposażenie magazynów i optymalizacja przestrzeni to jedne z najważniejszych części naszej działalności, dlatego przykładamy do nich szczególną uwagę. Duża różnorodność oferowanych regałów pozwala na stworzenie idealnej kombinacji mebli, potrzebnych do przechowywania towarów o różnych gabarytach, w tym produktów na paletach. Dzięki temu możliwe jest ułożenie ich dużej ilości na niewielkiej przestrzeni oraz oszczędność miejsca, które można zagospodarować w inny sposób. Nie bez znaczenia jest również wygoda sięgania po produkty na regałach.

Z uwagi na duże obciążenia oraz ryzyko uszkodzenia opakowań towarów w czasie transportu, regały stanowiące wyposażenie magazynu powinny posiadać szczególnie solidną konstrukcję i wyjątkowo dobre zabezpieczenie przed korozją i uszkodzeniami mechanicznymi. Dokładnie takie produkty oferujemy w K.T.D.

wyposażenie magazynu - gondola regału

wyposażenie magazynów - regał z integracją