Duża różnorodność na wyposażenie sklepów pozwala na wyposażenie go nie tylko w elementy niezbędne do prezentacji towarów, ale także w systemy prowadzenia klientów, podawania cen, informowania o promocjach i zachęcania do zakupu określonego towaru. Wybór konkretnego wyposażenia uzależniony jest od oferowanego asortymentu i założeń, jakie ma ono spełniać, między innymi od atmosfery, jaka ma panować w sklepie, a która ma znaczny wpływ na odbiór sklepu.

W K.T.D. wiemy, jak ważny jest dobór dobrego wyposażenia sklepu. Dbamy o szeroki asortyment produktów, oferując naszym klientom meble do sklepu – przede wszystkim regały, półki i gondole, które najsilniej oddziałują na klientów. Pomożemy w doborze odpowiedniego sprzętu i w urządzaniu każdego typu sklepu oraz magazynu, czy to miałoby być wyposażenie cukierni, sklepu mięsnego czy warzywnego. Zachęcamy do zapoznania się z ofertą systemów modułowych, które pozwalają na bardzo łatwe skompletowanie pełnego umeblowania sklepu.

Wyposażenie sklepów z naszą pomocą jest proste: pomagamy na każdym etapie i doradzamy wybór najlepszych rozwiązań. Nasi eksperci potrafią zaprojektować optymalny układ sklepu, który w połączeniu z funkcjonalnymi meblami i innymi elementami wyposażenia tworzy przejrzystą, czytelną i atrakcyjną wizualnie całość, zachęcającą klientów do zakupów i dokładnego obejrzenia prezentowanych towarów.

wyposażenie sklepu - krajalnica grawitacyjna

wyposażenie sklepów - wilk do mięsa